Klubi info

 

Klubi info

Ajalugu ja filosoofia
Meie võitlusklubi on tegutsenud alates 2012. aastast. Oma võitlusklubis püüame hoida pingevaba ja lõbusat keskkonda, sest see soodustab mõnusa ja sõbralikku klubi, millega on lihtne ühineda ja kus koos käia.
Meie võitlusklubi instruktorid kõrgelt kvalifitseeritud, saanud hea väljaõppega ning motiveeritud aitama ka sind jõudmaks sinna, kuhu soovid ning seda läbi enesekaitse õppimise ja praktiseerimise.
Meie filosoofia on lihtne: „Igaüks võib võitluskunste õppides tundma õppida ja arendada oma keha ja vaimu, et saavutada enesekaitse oskused, eneseväärikus, enesekindlus ja hea vorm pingevabal, põneval ja lõbusal viisil.”

Mida peaksin alustamiseks omama?
•Ühine ükskõik millise treeningtunniga – löö kohe algajana kaasa või esialgu võta istet ja vaata.
Saad palju ülevaatlikuma info enesekaitsest, kui ühined meiega.
Kui soovid osaleda, siis peaksid kaasa võtma:
vabamas stiilis riietuse – näiteks dressid ja t-särk
veepudel

Kuidas meie treeningtunnid välja näevad?
Treeningtundidest osavõtjate arv varieerub, aga tavaliselt see vahemikus 6-12 inimest. Treeningtunnid toimuvad meestele ja naistele koos, aga riietusruumid on neile erinevad. Meie võitlusklubi treeningtunnid on üsna sotsiaalse iseloomuga ning treeningupartnereid julgustatakse üksteist õiglase jõu ja nõuga abistama.
Põhitreeninggrupis vahetatakse partnereid üsna tihti, seega ei ole sa terve õhtu ainult ühe inimesega seotud. Treeningsessiooni ajal töötab igaüks omas tempos ning kedagi ei sunnita tegema midagi, mis ei tundu talle sobilik või mugav.
Uue algajama saad sa mõneks esimeseks treeningtunniks abiks just sulle määratud individuaalse kvalifitseeritud instruktori. Ta viib sind mati kaugemasse ossa ja näitab, kuidas ohutult kukkuda, selgitab põhilisi liikumisi ja õpetab selgeks mõned tehnikad. Kui oled valmis ja tunned end mugavalt, siis saad põhigrupiga ühineda. Tavaliselt võtab see aega paar treeningtundi, aga ei ole midagi, kui sa soovid harjutada veidi kauem.

Kuidas meie treeningtunnid toimuvad?
Sissejuhatavad treeningtunnid sisaldavad:
Õrna venitust ja soojendust
Põhilisi enesekaitseliigutusi ja -harjutusi
Sissejuhatust võitlustehnikatesse koos selgituste ja assisteerimisega
Venitusi ja lõdvestust
Et hoida treeningtunnid huvitavate ja nauditavatena, keskendub iga treeningtund erinevale aspektile, kuid katab tavaliselt mõnda alljärgnevatest:
Põhiline kaitseliikumine
Tasakaalu võtmine
Vahemaa ja ruumikasutus
Kaitsed erinevate löökide eest

Kui palju maksab?
Me oleme arvestanud oma treeningtundide maksumuse välja selliselt, et meie võitlusklubiga ühinemine oleks sinu jaoks võimalikult lihtne ja soodne. Täieliku info treeningute maksumusest võid leida meie hinnakirjast.

H&H Color Lab